Wydarzenia i aktualności

Najlepsze zabezpieczenia rowerowe 2017-03-01 Autor: Strefa Techniki - Akademia Rowerowa
Wiosna to czas kiedy znów wielu z nas przesiądzie się na rower. Rowerem będziemy dojeżdżać do szkoły, pracy, a w weekendy jeździć na pikniki i rowerowe wycieczki. W takich sytuacjach od razu trzeba pomyśleć o zapięciu rowerowym, które uchroni nasz sprzęt od potencjalnej kradzieży.
Konserwacja roweru na zimę 2016-12-12 Autor: Strefa Techniki - Akademia Rowerowa
Dopiero co cieszyliśmy się z rozpoczęcia sezonu, a tu już myślimy o konserwacji na zimę naszego roweru. Wielu z nas robi to systematycznie ale są wśród jeżdżących osoby, które zaczęły tę przygodę z fantastycznym środkiem lokomocji jakim jest rower.
Wywiad z Mają Włoszczowską! 2016-11-15 Autor: Maja Włoszczowska - Strefa Mistrzyni
Zakończyła Pani właśnie sezon - jakie są Pani plany startowe na 2017 rok?Jeszcze się krystalizują :). Mam za sobą bardzo długi i wymagający czas przygotowań do Rio, a przed sobą wakacje. Dopiero jak wyczyszczę głowę podejmę się planowania kolejnego sezonu. Ale na pewno będzie mocny! Mam super drużynę KROSS Racing Team i celujemy jak najwyżej!
Akademia Rowerowa - Gala Inauguracyjna! 2016-11-04 Autor: Akademia Rowerowa
4 listopada mieliśmy okazję gościć w Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach, gdzie zainaugurowaliśmy działalność naszej Akademii Rowerowej. 
Rowerzysta to też kierowca! 2016-11-03 Autor: Akademia Rowerowa
Ponad dwie trzecie rowerzystów to kierowcy samochodów - tak wynika z największego w Polsce badania w ramach kampanii społecznej "Kręć Kilometry" przeprowadzonej przez Allegro For Planet. Swoje opinie wyraziło ponad 20 tysięcy użytkowników dwóch kółek. 
Obowiązkowe wyposażenie roweru 2016-11-03 Autor: Strefa Techniki - Akademia Rowerowa
Sezon rowerowy niebawem skończy się na dobre - do drzwi puka już jesień. Wiele osób właśnie teraz będzie garażować swoje jednoślady i przygotowywać je na kolejny sezon, dlatego warto zapoznać się z obowiązkami w kwestii wyposażenia roweru jakie wymusza na jego kierowcy polskie prawo.
Trenerzy Akademii - sprawdźcie! 2016-10-31 Autor: Akademia Rowerowa
Jak wielokrotnie wspominaliśmy - celem naszej Akademii jest organizowanie profesjonalnych szkoleń dla młodych osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z rowerem. Potrzebowaliśmy do tego również wsparcia merytorycznego  - sprawdźcie, więc kto dołączył do naszego grona ekspertów!
Wartość szkoleń Akademii Rowerowej 2016-10-27 Autor: Akademia Rowerowa
Program szkoleniowy naszej Akademii jest skierowany głownie do osób młodych, rozpoczynających dopiero przygodę z rowerem. Chcemy pokazać jak wiele umiejętności i zachowaniem trzeba przyswoić, żeby bezpiecznie poruszać się jednośladem. 
Dzień dobry Akademio! 2016-10-24 Autor: Akademia Rowerowa
Udało się, wystartowaliśmy! Witamy Was na oficjalnej stronie Akademii Rowerowej - miejsca, gdzie wiedza i trening łączą się z dobrą zabawą oraz pozytywnie wpływają na jego uczestników, poprawiając ich kondycje. Kim jesteśmy? Jaki mamy cel i dlaczego warto być podopiecznym Akademii? Zapraszamy do lektury!